Велосипеди Trek

8 товарів
Бренд: Trek
Код: 587390-21
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Trek
Код: 1046894
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Trek
Код: 585806-21
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Trek
Код: 1046378
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Trek
Код: 1043322
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Trek
Код: 1046902
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Trek
Код: 1046500
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Trek
Код: 1043327
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

Велосипеди від передових брендів завжди відрізняються власними розробками та є законодавцями цілих напрямів у велосфері. Trek велосипед відноситься до таких продуктів. Бренд має низку своїх власних технологій, які роблять спортсменів ще швидше та ефективніше. А для звичайних любителів вони створюють усі умови для зручних та захоплюючих поїздок. Не важливо де ви любите кататися, у виробника знайдуться велосипеди на будь-який смак!

Гірські велосипеди Trek: для пригод поза асфальтом

Велосипеди для бездоріжжя завжди мали попит, тому що вони комфортні і прохідні. На них можна круто їздити там, де й близько немає доріг. Але водночас він не підведе й на асфальті. Хоч і не може похизуватися швидкістю, як у шосейника. Купити позашляховий велосипед Трек можна для таких напрямків:

  • прогулянкові поїздки на бездоріжжя
  • гонки крос-кантрі
  • Агресивна їзда: Trail/Enduro

Всі прогулянкові велосипеди Trek виробник обладнав всім необхідним для зручного пересування поза асфальтом. Лінійка Marlin - це зручна рама з алюмінію, м'яка вилка та потужні гідравлічні гальма. Все це дасть змогу досліджувати бездоріжжя з комфортом та без страждань.

Для любителів спортивної їзди рекомендуємо розглянути моделі X-Caliber та Pro-Caliber. Їх поєднує одна дуже корисна властивість - мікропідвіска IsoSpeed. Це шарнір на перетині верхньої та підсідельної труби. Його завдання - позбавити вас від дрібних нерівностей та вібрацій від них. Саме тому сотня кілометрів на поганому асфальті та ґрунті пройде максимально гладко!

Чим цікавий гравійний велик Трек?

Гравійники поєднують у собі переваги гірського та шосейного велосипеда. Відмінний варіант для тих, хто хоче їздити скрізь. Зберігати швидкість на рівному асфальті та не відставати на бездоріжжі. Серія CheckPoint створена для тих, хто хоче сказати "Привіт" усьому світу!

Ці велосипеди Trek офіційний сайт позиціонує для таких завдань:

  • Тренування на асфальті та бездоріжжі
  • Подорожі на далекі дистанції
  • Поїздки у місті

Коло завдань гравійників справді широке. Багато в чому завдяки широким покришкам та зручній рамі. У той же час він дасть щиро поганяти за рахунок невеликої ваги і керма, як у шосейника. Безліч бонок на рамі залишає можливість обвісити велосипед сумками та вирушити у велику подорож.

Велосипеди Trek модельний ряд

Вибираючи свій перший байк, новачки губляться у розмаїтті моделей велосипедів. Виникає таке питання: для чого той чи інший байк? Наведемо невеликий список найпопулярніших моделей із поясненням, навіщо саме вони створювалися.

  • Гірські хардтейли: Marlin, XCaliber, ProCaliber
  • Гравійник: Checkpoint
  • Шосейні: Domane та Madone

Порівнюючи гірські велосипеди, можна дати чіткий поділ: Marlin створені для прогулянок, а Caliber заточені під перегони. Саме тому останні зібрані на легших рамах та витриваліших комплектуючих. У той же час вони є не такими зручними, як серія Marlin. Купити гірський велосипед Трек у місті Київ можна в одному з наших магазинів VeloGO. Консультанти докладно розкажуть про особливості того чи іншого велосипеда.

Якщо говорити про шосейники, то Madone – винятково гоночна машина, створена для перемог на асфальті. У той же час серія Domane може похвалитися ширшими покришками та зручною геометрією. Все це дасть змогу пересуватися на поганому асфальті довго та без втоми.

Практично у всіх моделях є поділ на алюмінієві та карбонові велосипеди. Байки з алюмінію найбільше підходять для новачків. А ще вони дають більшу свободу в підборі аксесуарів, наприклад, багажника та крил. А ось карбонова рама – це вибір гонщика. Це легший велосипед Трек і ціна на нього буде набагато вище.

➜ Велосипеди Trek – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Велосипеди Trek у 2024 році?
➜ Яка ціна на Велосипеди Trek?
❤️ Чому варто обрати Велосипеди Trek у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram