Велосипеди ELECTRA

7 товарів
Бренд: Electra
Код: SKD-01-50
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Electra
Код: SKD-99-06
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Electra
Код: SKD-74-03
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Electra
Код: SKD-74-83
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Electra
Код: SKD-00-37
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Electra
Код: SKDU-28-19
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Electra
Код: SKDU-28-22
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Лише деякі марки мають широку спеціалізацію, і вели Електра призначені для міста. З перших днів існування американська компанія вирішила зосередитися на виробництві байків певного типу. Вироби марки відрізняються самобутнім дизайном і комфортабельністю, що привертає увагу клієнтів, які ставлять зручність на чільне місце. Колекція включає чоловічі, жіночі та унісекс моделі.

Зародження ідеї

Батьківщиною бренду в 1993 році стала Каліфорнія. Перші серії компанії різко контрастували з ситуацією на велосипедному ринку, який був переповнений спортивними моделями. Марка граючи зайняла нішу зручних міських байків і утримує позицію лідера донині.

Круїзери 90-х років відрізнялися неповороткістю і застарілим спорядженням. Досвідчений споживач більш хотів купити велосипед Electra (Електра), розроблений на основі новітніх технологій і обладнаний висококласними комплектуючими. Схожа ситуація зберігається в індустрії до сих пір.

Електра велосипед: який він

Гордість американської компанії – технологія Flat Foot, що забезпечує правильну посадку велосипедиста. Вивірена геометрія рами дозволяє райдеру повністю випрямити спину і зігнути коліна під фізіологічно вірним кутом. За подібним принципом розроблені всі моделі популярної марки:

  • Міські. Мінімалістичні варіанти для катання по асфальту.
  • Круїзери. Преміальні байки з підвищеною комфортабельністю.

Окремого компліменту заслуговує зовнішній вигляд велосипедів. Дизайнери марки ретельно підбирають забарвлення рами, ободів та інших елементів, створюючи дивовижні комбінації. Часто в дизайні вгадуються обриси класичних байків 50-х років. Назви моделей додатково підсилюють чарівність: Amsterdam, Ghostrider, Flora & Fauna.

Кращі ціни в Києві на велосипеди Electra (Електра)

Інтернет-магазин велосипедів VeloGO співпрацює з американським виробником безпосередньо, і відсутність посередницьких націнок є запорукою демократичної цінової політики. Новинки потрапляють в наш каталог незабаром після виготовлення, тому наші клієнти завжди в курсі змін на велоринку.

В описі товарів вказується, якими гальмами оснащена модель, який має діаметр коліс і інші характеристики. Запрошуємо задати додаткові питання кваліфікованим консультантам по телефону або особисто в київському магазині.

➜ Велосипеди ELECTRA – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Велосипеди ELECTRA у 2024 році?
➜ Яка ціна на Велосипеди ELECTRA?
❤️ Чому варто обрати Велосипеди ELECTRA у VeloGO?