Велосипеди Felt

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Шанувальники тріатлону і шосейних гонок напевно знають про американського виробника Фелт. Компанія відома як спонсор олімпійської збірної США і безлічі талановитих спортсменів. Під крилом бренду 5 команд і 15 атлетів, включаючи початківців гонщиків і призерів міжнародних змагань. Придбати велосипеди, які вибирають професіонали, пропонує інтернет-магазин велосипедів VeloGO.

Технології, якими оснащений велосипед Фелт

Прагнучи залишатися на вістрі прогресу, американська компанія невпинно створює і впроваджує нові розробки. Інженери слідують певним принципам конструювання, спрямованим на зниження ваги і поліпшення аеродинамічних властивостей. З останніх досягнень американської лабораторії варто виділити:

  • Підсідельний штир Vibration Reduction, що поглинає удари.
  • Затиск підсідельною труби 3-t Diff Lock, що знижує вібраційне навантаження.
  • Кришку AeroPac Cover, що захищає відсік для спортивного харчування без порушення аеродинаміки.
  • Майже горизонтальні верхні пір’я Cloak, що зменшують лобовий опір.
  • Затиск сидіння Internalock Seatpost Binder Bolt.

Вартість і способи придбання

Велосипед Felt, купити який можна в нашому магазині, може відноситися до будь-якої цінової категорії. Спочатку марка спеціалізувалася на моделях бюджетного і середнього діапазону, але вже більше десяти років випускає преміальні байки на базі карбонової рами.

Залишити замовлення можна онлайн, по телефону або особисто в київському магазині. Також ми пропонуємо кілька способів доставки і оплати, включаючи придбання в розстрочку. Клієнтам нашої компанії доступна кваліфікована інформаційна підтримка та послуги досвідчених майстрів. Щоб замовити байк або задати питання, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

➜ Велосипеди Felt – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Велосипеди Felt у 2024 році?
➜ Яка ціна на Велосипеди Felt?
❤️ Чому варто обрати Велосипеди Felt у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram