Велосипеди SANTA CRUZ

6 товарів
Бренд: Santa Cruz
Код: D641096433
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Santa Cruz
Код: D641096737
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Santa Cruz
Код: D641096299
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Santa Cruz
Код: 641096295
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Santa Cruz
Код: D637098022
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Santa Cruz
Код: D641096422
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Є речі, які у нас стійко асоціюються із певними подіями. Так само Санта Крус велосипед асоціюється з екстремальними спусками та всіма стилями так званої гравіті групи. Ці байки просякнуті духом екстремальної їзди, де спочатку потрібно від душі помахати лопатою, а після випробувати трасу, що вийшла. Ці велосипеди були спроектовані так, щоб витримувати найсерйозніші навантаження, які можуть бути тільки в MTB.

Для чого підійдуть велосипеди Santa Cruz?

Якщо ви задумали придбати байк від легендарного американського бренду, можемо вас запевнити. Ви точно будете задоволені покупкою та насолоджуватись їздою скрізь, де й близько немає асфальту. Виробник буквально уособлює дух MTB, тому в каталозі не зустрінеш міський велосипед Santa Cruz, хіба що гравійник. Тільки широкі покришки та лише великий хід підвіски. І ось у яких стилях вам усе це може стати в нагоді:

  • Cross Country
  • Trail
  • All Mountain
  • Enduro
  • Freeride
  • Downhill

Саме в таких дисциплінах ці байки повністю розкриють свій потенціал та покажуть усе, на що здатні. Варто уважно поставитися до вибору, щоб купити відповідний велосипед Santa Cruz для своїх завдань. Адже факторів на вибір таких байків ціла безліч: від геометрії рами до ходу підвіски. Те, що підійде для однієї дисципліни, може бути надмірним для іншої та навпаки.

Santa Cruz бренд: короткий посібник з вибору велосипеда

Всі велосипеди виробника - технічно складні механізми, які мають безліч нюансів на вибір. Ось три найважливіші критерії:

  • Тип та хід підвіски
  • Геометрія
  • Матеріал рами

Хід підвіски та її устрій повністю визначає призначення велосипеда та його придатність для агресивних спусків. Наприклад, моделі з ходом 100-115 мм – це велосипеди для крос-кантрі. Хоча цей стиль і передбачає стрибки та спуски, вони не будуть такими агресивними. У лінійці виробника це моделі Highball та Blur. Велик Санта Крус з ходом підвіски 120-130 мм – це двопідвіс для дисципліни Trail. На такому вже можна проходити більш швидкісні спуски та стрибки вище. Для цього ідеально підійдуть моделі Tallboy та 5010.

Зі зростанням ходу підвіски збільшується загальна міцність. Це буде вже витриваліший Санта Крус велосипед і його ціна буде істотно вищою. Наприклад, модель Megatower має хід 165 мм. Саме такі показники використовуються у дисципліні Enduro, яка за складністю трас межує із Downhill.

Крім підвіски на поведінку велосипеда, відчутно впливає геометрія рами. Кут рульової та довжина - відіграють ключову роль. Наприклад, що гостріший кут має рульова, то більше агресивні завдання ставляться перед велосипедом. Це легко помітити, поставивши в один ряд усі велосипеди бренду за зростанням ходу підвіски.

Елітні велосипеди Santa Cruz

Всі байки в лінійці виробника можна назвати елітними або топовими. Але що робить їх такими? Насамперед, це технології виготовлення рам. Всі рами від Santa Cruz - це витвір інженерного мистецтва. Вони небагато важать, але при цьому мають найвищу міцність. У тестуванні рам беруть участь не лише інженери, а й найкращі райдери, які стабільно посідають перші місця у Red Bull Rampage. Ще винятковість велосипедів підкреслює обладнання, яке на них встановлене. У них використовуються лише найкращі компоненти від відомих брендів Sram та RockShox.

Santa Cruz найкраще купити в Україні лише у офіційних дилерів, які можуть забезпечити належні гарантійні зобов'язання. Адже всі байки технічно дуже складні та найкраще мати на них офіційну гарантію від виробника. Якщо сумніваєтеся у виборі, можна сміливо звертатися до наших консультантів по телефону або в чаті.

➜ Велосипеди SANTA CRUZ – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Велосипеди SANTA CRUZ у 2024 році?
➜ Яка ціна на Велосипеди SANTA CRUZ?
❤️ Чому варто обрати Велосипеди SANTA CRUZ у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram