Велокомп'ютери дротові

18 товарів

Будь-яка спортивна активність може бути виражена у цифрах. Будь то швидкість пересування, пройдена відстань або час поїздки. Знати ці цифри корисно, коли ви маєте на меті покращити свої фізичні показники. У цьому вам допоможе дротовий велокомп'ютер – пристрій, який дозволить вам дізнатися більше про свої подорожі. З ним ви зможете відстежувати свою результативність та вносити корективи у тренування.

Що вміють дротові велокомп'ютери?

Не зважаючи на свої габарити, ці пристрої володіють різними функціями. Ось, що може будь-який велокомп'ютер незалежно від ціни:

  • Поточна та середня швидкість
  • Пройдена відстань за один заїзд
  • Загальна відстань
  • Час в дорозі
  • Годинник

Для звичайних поїздок такої функціональності буде цілком достатньо. Ви завжди зможете подивитись, скільки ви проїхали. Також можна буде порівнювати свою швидкість під час проходження підйомів. Функція одометра (загальна відстань) допоможе орієнтуватися у пробігу велосипеда. Так ви точно знатимете скільки проїхали загалом і коли потрібно буде поміняти ланцюг або зірки.

Якщо ви завзятий спортсмен, тоді варто купити більш функціональні дротові велокомп'ютери. Такі моделі вже матимуть підсвітку дисплея, що дасть змогу відстежувати інформацію, навіть катаючись уночі. Ще у таких пристроїв буде більший дисплей, тому вся необхідна інформація стане доступнішою. Всі ці переваги доповнюються легшим налаштуванням та точним виміром швидкості. Ціна на такий дротовий велокомп'ютер вже буде трохи вищою, але це з легкістю компенсується зручністю у використанні. Також в них буде доступна функція пам'яті, в яку пристрій зберігатиме статистику протягом року. Так ви зможете порівнювати свої результати та прогрес стане помітнішим.

Вело комп'ютер дротового типу досить легко встановлюється. Вам потрібно закріпити датчик на вилці, встановити базу на кермо і не забути про магніт на шпицю. Для точного вимірювання швидкості вам потрібно буде ввести в налаштуваннях довжину кола колеса. Вона залежить від діаметра та ширини покришки. Цю інформацію можна знайти в інструкції. Там вказано чітку відповідність довжини кола для конкретних покришок.

➜ Велокомп'ютери дротові – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Велокомп'ютери дротові у 2024 році?
➜ Яка ціна на Велокомп'ютери дротові?
❤️ Чому варто обрати Велокомп'ютери дротові у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram