Велокомп'ютери бездротові

111 товарів

Тренуючись на велосипеді, дуже важливо розуміти свій прогрес. Згодом ви і самі відчуєте, що вже проїжджаєте більше або стали швидше заїжджати в підйом. Однак будь-які результати можна виразити у цифрах. Допоможе в цьому велокомп'ютер бездротовий. Цей невеликий пристрій встановлюється на кермо велосипеда і має ряд корисних функцій. Якщо ви регулярно їздите велосипедом і хочете знати свою швидкість та інші показники, тоді його точно варто придбати.

Які переваги мають бездротові велокомп'ютери?

Найголовніша відмінність такого пристрою від провідного - відсутність провідного з'єднання між датчиком та базою для велокомп'ютера. На вилку встановлюється датчик, який передає інформацію “по повітрю”, тобто через бездротові протоколи зв'язку.

Купити надійний бездротовий велокомп'ютер варто з таких причин:

  • Легкість встановлення: вам не потрібно закріплювати провід на рамі або тросиках.
  • Виключається ризик порвати провід під час поїздок на бездоріжжя
  • Методика налаштування ніяк не відрізняється від провідного

Та й загалом бездротовий спідометр виглядає на велосипеді мінімалістично та акуратно. Єдиний можливий недолік – більше батарейок у системі. Зокрема, датчик живитиметься від плоских батарейок. Їх треба час від часу міняти. Хоча мінусом назвати це складно, оскільки датчики можуть працювати роками на одній батарейці.

На бездротові велокомп'ютери може відрізнятись ціна в залежності від функціональності, яку вони пропонують. Базові моделі крім поточної можуть відстежувати середню швидкість, поточну та загальну пройдену відстань. Більш високий рівень може відстежувати ваші калорії, а до деяких з них можна підключати датчики пульсу і каденсу. Датчик каденсу показує, з якою частотою ви крутите педалі. У тренуваннях це дуже важливий показник. Про важливість виміру пульсу для спортсмена і не доводиться говорити. Це найголовніший показник навантаження на організм, який слід контролювати.

Деякі моделі також мають підсвітку дисплея, щоб відстежувати свою результативність під час вечірніх тренувань. Також при виборі варто звернути увагу на розмір дисплея. На великих екранах інформація буде доступнішою під час інтенсивних навантажень.

➜ Велокомп'ютери бездротові – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Велокомп'ютери бездротові у 2024 році?
➜ Яка ціна на Велокомп'ютери бездротові?
❤️ Чому варто обрати Велокомп'ютери бездротові у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram