Оновлення Shimano 105 на 12 швидкостей

Shimano 105 - це завжди вдале поєднання рішень з топових Ultegra та Dura Ace, проте не за всі гроші світу. Ми радимо саме цей групсет, якщо мова зайшла про купівлю шосейного велосипеда впевненого середнього рівня. Останні кілька років 105 отримує всі передові фішки старших груп:

  • електронне перемикання всіх типів
  • конструкція перемикачів
  • Технології шатунів з можливості інтеграції датчиків потужності

І ось черга дійшла до оновлення механічної групи. Система отримала більше передач, оновлені передатні числа та нову виконання перемикачів. Все для ефективних тренувань та поїздок.

Оновлений групсет  Shimano 105


Що нового в Shimano 105?

Новий механічний групсет пропонує чіткість та швидкість перемикання завдяки оновленій системі на 12 передач. Ще механіка позбавляє користувача від необхідності постійно памʼятати про необхідність заряджання. Це дає більше автономності та свободи руху, де в ви не були. Нові компоненти знайдуть застосування у багатьох сферах велосипедного життя: тренування, бревети та звичайні поїздки. Велике оновлення доторкнулося майже всі складових трансмісії:

  • Касета на 12 передач
  • Оновлена конструкція переднього та заднього перемикачів
  • Можливість вибору розміру зірок на системі та діапазону касети
  • Дуали стали ще зручніше завдяки оновленій ергономіці

Трансмісія на 12 швидкостей та оптимізовані передані числа

В групсеті на вибір буде доступні різні розміри зірок та діапазони касет. Це робить групу 105 універсальною, вне залежності який саме шосейник ви маєте: класичний чи Endurance.

  • Для класичних шосейних велосипедів можна обрати передні зірки 52-36 та касету 11-34. Все для максимальної швидкості та продуктивності.
  • Для Endurance шосе є можливість поставити зірки 50-34, а касету вибрати з розрахунком 11-36. Таке поєднання дасть змогу легше долати затяжні підйоми.

Групсет Шимано 105


Система шатунів FC-R7100 виконана за перевіреною технологією Hollowtech 2 та важить всього 754 грами.

Ергономіка та контроль

Виробник заявляє, що оновлені дуали ST-R7120 розроблені під будь-яку форму долонею, тож процес перемикання буде легким вже залежності від довжини пальців та інших параметрів рук. Гальмівні важелі також зазнали деяких змін, тож постійні натискання на гальма не будуть втомлювати та перевантажувати мʼязи.

Самі гідравлічні гальма пропонують більше потужності, завдяки роторам з широкою площиною гальмування. Це дає не тільки більше потужності, а ще знижує рівень шуму та покращує модуляцію. Також це дозволило зменшити хід ручки та зусилля при натисканні.

Shimano 105


Окрім цього гальмівна система отримала зниження ваги та є дуже простою у обслуговуванні. Оновлена група Shimano 105 сумісна тільки з гідравлічними гальмами.

Детальні характеристики компонентів

Кожна деталь групсету розроблена для ідеальної співпраці у звʼязці.

✔️

Шатуни FC-R7100. 2х12 швидкостей. Зірки 50-34 або 52-35. Вага 754 грами. (50-34)

✔️

Касета CS-R7101-12. Комбінації 11-34 або 11-36 Сумісна з барабанами HG під 11 швидкостей. Вага 361 грам (11-34)

✔️

Передній перемикач FD-R7100 під кріплення Braze On. Вага 96 грамів.

✔️

Задній перемикач RD-R7100 з кріпленням Direct Mount та муфтою Shadow. Вага 249 грамів.

✔️

Гідравлічні дуали ST-R7120 з оновленою формою та меншим ходом важеля. Вага пари - 612 грамів.

✔️

Ротори SM-RT70 розміром 160 або 140 мм. Вага 133 грами.

Тож якщо вже давно хотіли апдейтнути свій улюблений байк, тоді можна сміливо розглядати компоненти цієї групи. Тим паче що перехід з 11 на 12 швидкостей не потребує заміни втулки чи барабана!

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram